Sık Sorulan Sorular

Komple ev yenileme, ev tadilatı yaptırırken A’dan Z’ye tüm işlemlerin tamamlanarak evin eksiksiz bir şekilde alıcıya teslim edilmesine anahtar teslim ev yenileme denir. Alıcı, tüm işlemlerin yapılmasını ve ek masraf yapmamayı tercih ediyorsa bu yöntemi kullanır.

Ev yenileme tadilatı  fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. Ucuzdan pahalıya ev tadilatı hesaplarken bunların başında mekanın büyüklüğü, kullanılacak malzemenin kalitesi, evin tamamı veya bir kısmının tadilat görmesi gibi seçenekler maliyet hesaplarken fiyata etki edecektir.

Bütçenize en uygun koşullarda Ev tadilatı yapmak için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Yine de ortalama bir fiyat öğrenmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Küçük, büyük, eski tüm ev, daire ve işyeri tadilatı için en uygun fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri mevcuttur.

Küçük ev tadilatı yaptırırken işlerin süresi daha kısa sürede sonuçlanabilir. Ancak büyük ve komple değişim gerektiren tadilat işlemlerinde ise sürecin uzaması kaçınılmazdır. Ev tadilatı, ev yenileme, daire tadilatı ne kadar sürer sorusunu, DECA Yapı ustalarına sorarak hangi tadilat işleminin kısa sürede sonuçlanabileceğini öğrenebilirsiniz. Böylelikle kendi planınızı da bu sürece göre ayarlayabilirsiniz.

Genellikle yıkım ve hafriyat ile işe girişilir. Duruma göre kırmadan da çözümler üretilebilmektedir. 

Dekorasyonun amacı; sağlıklı yaşam alanları, konfor, rahat yaşamı sağlamaktır. İnsan sağlığı için de oldukça önemlidir. Yaşadığımız alanların rahatlığı, temizliği ve genişliği gibi gözümüze hitap edecek şekilde dizayn edilmesi, estetik bir görünüme sahip olması da önemlidir. Bu nedenle herkes, kendi zevki ve imkanları doğrultusunda yaşam alanlarının iç dekorasyonunu dizayn etmeye çalışır.

İsteğinize göre birbirinden farklı özelliklerde hem iç mekan hem dış mekan uygulamalar sunulmaktadır. Bu sayede hem evlerinizin değeri artırmakta hem de daha keyifli zaman geçirebileceğiniz yaşam alanlarına dönüşmektedir.

  • Projelendirme ve keşif ekibi
  • Dekorasyon ekibi
  • Su tesisat ekibi
  • Elektrik mekanik ekibi
  • Islak zemin seramik döşeme, parke döşeme
  • Duvar alçıpan, boya ekibi
  • Mobilya ekibi
  • Pencere ve kapı ekibi
  • Panjur ve sineklik ekibi
  • Alüminyum doğrama ve bu alanlarda uzman usta ve yardımcılarından oluşmaktadır.

Evinizin tamamı veya istediğiniz bölümü için ücretsiz keşif mevcut.

En önemli farkımız; anahtar teslim işçilik yanında kullanılacak tüm malzemeleri kendi bünyemiz altında hızlı bir şekilde tedarik etmemizdir. Hem malzeme hem işçilik ayrı sınıflandırılmaktadır. Müşteri memnuniyeti felsefemiz ile dinamik bir kadroya sahibiz.