Hakkımızda

Firma Profili

2012 Yılından bu yana Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük etmekteyiz.

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda sizlerleyiz.

Yorumlar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşterilerimiz

Bahar Ceylan
Read More
Söylenilen tarih aralığında yetiştiremeyeceklerini düşünürken baştan sona boyası kırıp dökmesiyle beraber söylenilen günde anahtar teslim yapıldı. Rahat bir şekilde kullanıyorum .Emeğinize sağlık.
Oğuz Konuk
Read More
Yeni taşınacak olduğum evi baştan sona yenilemek için başvurdum. Aklınıza gelecek her şeyi değiştirdik. Ev sanki baştan yaratılmış gibi teslim aldım. Teşekkürler DECA yapı
Burhan Orhun Dere
Read More
Yaz hazırlığı için havuzumun tadilatını bakımını ve korkuluklarını yenilettim . Güvenle yazı geçiricem teşekküler.
Ksenia
Read More
Bir çok hırsızlık olmasından kaynaklı sorunu çözmek adına garaj kapısı olarak otomatik kapı yaptırdım. Son derece memnunum. Araçlarımız da artık güvende. Güler yüzünüz için teşekkürler. Ellerinize sağlık.
Zeynep Özyurt
Read More
Kış aylarında Antalya gibi bir yerde yağmurdan sızan yağmur suları pencereden içeriye sızıyordu. Pvc doğrama ile son derecede su sızdırmazlığı sağlandı. Şık ve estetik bir görüntü oldu. Ev dekorasyonu içinde kapınızı çalışıcam teşekkürler.
Hayriye
Read More
Çocuklarımın odasını hayallerine kavuşturdunuz. Pembesi biraz koyu oldu fakat istediği pembede zaten bizimde içimize sinmezdi. Emeğinize sağlık.
Mehmet Korkmaz
Read More
Ücretsiz danışmanlık hizmetinizden son derece memnun kaldım. İlginize teşekkürler ederim.